Gottamentor.Com
Gottamentor.Com

То је овде! Ваш Галактички водич кроз Ратове звезда: Успон Скајвокера



Сазнајте Свој Број Анђела

Ратови звезда

(Луцасфилм)

Спремни да кренете на последње путовање у далеку, далеку галаксију? Затим се закопчајте. Сага о Скивалкер-у завршава се овом празничном сезоном Ратови звезда : Успон Скајвокера . Девети филм научнофантастичне франшизе враћа позната лица и рађа нове легенде, док истовремено открива шокантну истину док се Реи и остатак бораца Отпора упуштају у једну епску завршну битку.

Од мистерије Рејевог родитељства до повратка лорда сита, цара Палпатина, покрет је галактичка авантура и очаравајући закључак приче која је први пут започела 1977. Доста је акције и, да, одговора. И све почиње овде.


Луцасфилм

(Луцасфилм)

Када је Ратови звезда: Успон Скајвокера Датум изласка?

Последњи део саге о Скивалкер-у улази у биоскопе 20. децембра.

Повезан: Сила је јака са ових 101 најепиц Ратови звезда Цитати икад

Да ли је Царрие Фисхер у новом Ратови звезда филм?

Иако Царрие Фисхер преминула 2016. године, у филму је представљен њен лик Генерал Леиа Органа. Редитељ ЈЈ Абрамс користио је додатне снимке из Сила се буди да се Фисхер укључи у Успон Скајвокера . Разговарао је Тодд Фисхер, брат покојне глумице Иахоо о улози његове сестре рекавши: Имали су осам минута снимка, додајући: Ухватили су сваки кадар и анализирали га ... а затим су га реконструисали и [убацили] у причу на прави начин. То је некако магично. У међувремену, рекао је Абрамс Тотал Филм , Постоје сцене у којима она комуницира са другим ликовима на необичан начин. Надам се да ће, ако успе, бити невидљива ствар и да нисте знали, никада не бисте сазнали. Али морамо испричати причу са Леијом коју бисмо рекли да је Царрие живјела. И то је некако невероватно.

Ко је у остатку Ратови звезда: Успон Скајвокера цаст?

У филму глуми покојни Фисхер (Генерал Леиа), поред Марк Хамилл (Луке Скивалкер), Адам Дривер (Кило Рен), Даиси Ридлеи (Краљ), Јохн Боиега (Финац), Осцар Исаац (Пое Дамерон), Антхони Даниелс (Ц-3ПО), Наоми ацкие (Јаннах), Домхналл Глеесон (Генерал Хук), Рицхард Е. Грант (Генерал Приде), Лупита Нионг’о (Маз Каната), Кери Русселл (Давн Блисс), Јоонас Суотамо (Цхевбацца), Келли Марие Тран (Росе Тицо), Иан МцДиармид (Цар Палпатин) и Билли Дее Виллиамс (Ландо Цалриссиан).

Луцасфилм

(Луцасфилм)


Има ли ту Ратови звезда: Успон Скајвокера приколица?

Месецима након што је тизер први пут објављен, званични трејлер је пао на оно што би било 63. Царрие Фисхер рођендан пружајући навијачима поглед на последњу свемирску битку. Сила ће бити с вама, чује се како Лука каже на крају, а Леиа додаје: Увек.

Одакле ово ново Ратови звезда филм уклапа у сагу?

Успон Скајвокера је девети филм франшизе. Ако желите да погледате сваки филм пре великог закључка у правилном редоследу, почните са Фантомски Менаце (1999), а затим Напад Клонови (2002), Освета Ситх (2005), Нова нада (1977) , Емпире Стрикес Натраг (1980), Повратак Једија (1983), Сила се буди (2015) и 2017-их Последњи Једи .

Ово је завршавало не један филм, не три филма, већ девет. Дакле, одговорност је била значајна, а филм је ово прилично велика слика. Размера филма је прилично огромна, рекао је Абрамс Успон Скајвокера ’Глобална конференција за штампу.

Луцасфилм

(Луцасфилм)

Шта се догодило у прошлом Ратови звезда филм?

Последњи Једи видео повратак Луке Скивалкер-а. Реи, којој је потребна помоћ у проналажењу свог места, тражи помоћ Лукеа како би је увежбао на начине Силе. Луке је у почетку оклевао да је подучава након што није успео да обучи свог нећака Бена Солоа, који се окренуо Тамној страни. Међутим, на крају се слаже и плаши се њене сирове снаге. У филму, Реи и Кило Рен развијају везу Силе. Обоје верују да могу окренути једни друге на своје стране, Светлу и Тамну. Изненађујуће, пар се удружио да убије Врховног вођу Снокеа. Када Реи одбије да узме Кило за руку и влада заједно с њим, двојац се бори против лома Лукиног мача у превлачењу силе. Кило каже Реи да су њени родитељи били прљави трговци смећем који су је продали због пића. Реи успева да побегне и након што Сноке оде, Кило постаје врховни вођа и наставља оно што је остало од Отпора на планети Цраит, где се бори са својим ујаком Лукеом. Међутим, оно што Кило није схватио је да његов ујак заправо није био тамо. Уместо тога, Лука је био пројекција Силе и жртвује се да спаси Отпор. Пре него што нестане, Лука каже Кајлу, побуна се данас поново родила. Рат тек почиње. И нећу бити последњи Једи. Кад је Лука отишао, Реј пита Леју како ће обновити побуну, на шта је генерал зграби за руку и каже: Имамо све што нам треба.

Шта има Тхе Рисе оф Скивалкер постер изгледа?

Крајем октобра, Дизни је представио званични трејлер филма заједно са овим плакатом на којем се види како Реј заузима средишњу позорницу, рукујући се Лукиним светлосним мачем, док је иза ње Кило Рен, носећи кацигу коју је поново уништио у последњем филму. У доњем десном углу, Реи и Кило су виђени како се укључују у светлосни мач у олупини Звезде смрти. На званичном постеру је и Пое; Финн; Цхевие; Ландо; Росе; Ц-3ПО; Р2-Д2; ББ-8 и придошлице Јаннах, Зории и дроид Д-О; поред Миленијумског сокола, звездаша Кс-Винг и царске флоте. Само на основу постера, знали смо да ће ово бити филм епских размера.

Луцасфилм

(Луцасфилм)

Како доћи Ратови звезда: Успон Скајвокера карте?

Као и код сваког другог Ратови звезда филм, седишта се брзо распродају. Можете купити карте на мрежи , или у било ком позоришту у којем се игра филм.


Повезано: Марк Хамилл о правом значењу наслеђа Ратови звезда

Колико траје филм?

Успон Скајвокера сатови за два сата и 21 минут.

Шта је ово са истополним пољупцем на крају филма?

Не може се порећи да је Успон Скајвокера одликује се разноликим улогом различитих полова и етничких група. Најновији филм је отишао корак даље. У случају ЛГБТК заједнице, било ми је важно да људи који оду да гледају овај филм осете да су представљени у филму, рекао је Абрамс Разноврсност уочи изласка филма.

Упозорење о спојлеру: Парада може потврдити да постоји истополни пар који дели пољубац Успон Скајвокера , означавајући први пут да се то догодило у франшизи.


Многи људи у биоскопу говоре о представљању и променама и не раде то. Дакле, мислим да само по себи, бити део тима људи који изгледају мало другачије, који долазе из различитих места ... пол, раса, шта год да је, мислим да је то само по себи наслеђе на које треба бити поносан, рекао је Ридлеи на глобална конференција за штампу. Ово је филм наде. И мислим да одражавамо свет уопште. Много је људи против величанствених сила које се боре у доброј борби. И ликови нису стварни, али оно што раде је опасно у биоскопу. Дакле, бити у стању приказати макар и мали део тога у овом лудом свету је врло посебно.

Параде Даили

Интервјуи са славним личностима, рецепти и здравствени савети достављају вам се у пријемно сандуче. Адреса Е-поште Унесите исправну е-маил адресу.Хвала што сте се пријавили! Проверите своју е-пошту да бисте потврдили претплату.

(Луцасфилм)

Какве су критике за Ратови звезда: Успон Скајвокера ?

Акциони филм је задовољавајући крај вољене франшизе, али ако не желите да нам верујете на реч, онда има пуно других фанова који бунцају због филма. У првих 20 минута од # СтарВарс #ТхеРисеофСкивалкер схватио сам да је то најбољи филм у овој трилогији и да је све бољи до краја. ХВАЛА ВАМ!!! #Можете присилитибез вас, један гледалац твитовао , док је филмски стваралац Ава ДуВернаи написао , Савршен крај епске саге. Прича је заиста емотивна. Правац је капање. Не знам како је то урадио. Уравнотежити опсег и размере са толико срца, то је подвиг. Представе су тако проклето добре. Нарочито, Даиси. Фантастична вожња. #ТхеРисеОфСкивалкер. Док неки обожаваоци певају хвале о филму, Успон Скајвокера добио је мешовите критике критичара. Филм је добио Ц од Ентертаинмент Веекли и 3,5 звездице од пет са Роллинг Стоне и 2,5 звездице од четири са УСА Тодаи . Епизода ИКС неће бити све ствари за све фанове, али то је фини и прикладан крај саге о Скивалкеру, Роллинг Стоне забележено у њиховом прегледу. УСА Тодаи написао да филм обавија Ратови звезда сага са сјајем и разочарањем. Иако се можда не слажемо нужно, предлажемо да погледате филм и одлучите се!

Тужни смо кад видимо да се сага о Скивалкеру приводи крају. Због тога волимо франшизу.